1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Megfigyelés alatt... Dokumentumok a Horthysta titkosrendőrség működéséből. (1920-1944.) Szerk.: Beránné Nemes Éva, Hollós Ervin. Bp.,1977, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói gerincénél foltos, kopottas papír védőborító.