Edvi Illés Károly dr: A magyar büntetőtörvénykönyv magyarázata. I köt. Harmadik, teljesen átdolgozott kiadás. Bp. 1909. Révai. Kiadói, enyhén kopottas egészvászon-kötésben.
dr. Fabinyi Tihamér: Magyar magánjog IV.: Öröklési jog és örökösödési eljárás. Bp., 1935. Grill Károly. II. kiadás. A fűzésnél elvált egészvászon kötésben.
Vegyes könyvtétel: 2 db: Marton Géza: Veszélyes üzem. A polgári jog könyvtára 9. füzet. Bp., 1931, Grill Károly könyvkiadóvállalata. Tűzött papírkötés.; Szászy István: A magyar magánjog általános része. Különös tekintettel a külföldi magánjogi rendszerekre II. kötet. Bp., 1948, Egyetemi Nyomda. Kiadói szakadozott papírkötés.
Dr. Tarr György: Élet és egészség, orvos és beteg, jog és erkölcs, az emberi méltóság fogalom szférájában. (Az orvoslási jog vázlata). Bp, 2003, Püski. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
Az 1887-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1887, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XXIII+392 p. Első kiadás. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzéssel. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
Az 1894: XII. törvényczikk a mezőgazdaságról és a mezőrendőrségről és a vonatkozó rendeletek. Jegyzetekkel, magyarázatokkal, idézéetekke és betüsoros tárgymutatóval ellátva. Bp.,1894, Kilián Frigyes 234+6p. + kihajtható mellékletek. Megviselt félvászon kötésben.