17164.
387. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 200 HUF
Kuttner Sándor: Első oktatás a földrajzban. Különös tekintettel a magyar szent korona országaira. Az elemi népiskolák számára teljesen átdolgozták Suppan Vilmos és Laukó Albert. Bp., 1892., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 112 p.+1 t. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, szakadt, hiányos térképpel, egy-két lapon ceruzás jegyzettel, bejelöléssel.