17159.
387. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
5 000 HUF
Spezielle Pathologie und Therapie innerer Krankheiten. Szerk.: Friedriech Kraus und Theodor Burgsch. I-VI., VIII-X. köt. (I., II/I-III., III., IV/I-II., V./I., VI./1. hälfte II. Teil, VI./2. hälfte. III. Teil./ VIII., IX/I/1-2. köt., IX./II.,X/1-3. köt., összesen: 17 köt.) Berlin-Wien, 1919-1924, Urban&Schwarzenberg. Német nyelven. Egészoldalas színes képtáblákkal és fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval és gerincekkel, a gerinceken kisebb-nagyobb sérülésekkel. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!