https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Natural sciences, Medicine Number of items: 48
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2216758
17186
387
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Dr. Temesváry Rezső: A tejelválasztás és szoptatás élet- és kórtanának kézikönyve. Bp.,1901, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, VIII+876 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Starting price:
1 000 HUF
2299840
17187
387
0
500
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Dr. Kalmár Zoltán: Gombák. Búvár Zsebkönyvek. Bp, 1972, Móra Ferenc Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Huller Ágoton rajzaival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 2299327
17188
387
0
1200
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Váradi Tibor: Népbetegségek megelőzése és szelíd gyógymódjai 3. Bp, 2005, a Napfényes Élet Alapítvány kiadása. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1903837
17189
387
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Vlagyimir Vasziljevics Kovanov: Egy orvos visszaemlékezései. Bp., 1979, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
The item is not available
1884210
17190
387
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Mutató az Ethographia a Magyar Néprajzi Társaság folyóirata 1940-1969. (LI-LXXX.) évfolyamához. Összeáll.: Tátrai Zsuzsanna. Bp.,1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés.
The item is not available
2202563
17191
387
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Dr. Gáll János: Szemészeti gyakorlatok. Egyetemi segédtankönyv. Harmadik, javított kiadás. Bp., 1972, Medicina. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2200814
17192
387
0
8000
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Kaán Károly: A természeti emlékek fentartása. Darányi Ignácz M. Kir. Földmivelésügyi Minister kiadványai. 10. szám. Bp. 1909. Pallas. Kiadói papírborítóban. Borító javított, foltos. Hátoldal, utolsó lapokon kis sérülések.
Starting price:
8 000 HUF
2195799
17193
387
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Égési sérülések (Tanulmánygyűjtemény). Szerk.: dr. János György, dr. Novák János. Második kiadás. Bp., 1967, Egészségügyi Minisztérium. Kiadói kartonált papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2010027
17194
387
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Detre László: Üzenetek a világűrből. Kozmikus hatások a Földön. Bp., (1939), Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 279 p. XVI t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, javítással.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2274266
17195
387
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
A Magyar Orvosok Tuberkulózis-Egyesületének munkálatai. XII. Nagygyűlés. Szerk.: Országh Oszkár- Barát Irén. Bp, 1930, a Magyar Orvosok Tuberkulózis-Egyesületének kiadása. Egészvászon-kötés, kissé kopott állapotban. Volt könyvtári példány. 1996328
17196
387
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Svachulay Sándor: A természet aviatikusai. Harc a levegőért. Bp.,é.n., Révai. Kiadói félvászon-kötés.
The item is not available
2316887
17197
387
0
1200
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Weninger Antal: Az egészség testi és lelki forrásai. Bp., 1943 , Országos Közművelődési Szövetség, 176 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment