1 600 HUF
Dante Alighieri's Göttliche Comödie. Dritter Theil. Das Paradies. Német nyelven. Lipcse, 1871, B.G. Teubner. Ex librisekkel, bejegyzésekkel, kihajthatós mellékletekkel, kiadói aranyozott egészvászon kötésben.