800 HUF
Arany János összes munkái. 8. kötet. Aristophanés vÃgjátékai. FordÃtotta Arany János. II. kötet. Bp., 1885, Ráth Mór. DÃszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel, enyhén kopott gerinccel és borÃtóval..