17635. 387. Closed Online auction Books: Other rarities
1 800 HUF
0 HUF
Gruber János: Morzsák a negyvenes asztalról. Kaposvár, 1913., GerÅ‘ Zsigmond, 224+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval.
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf