1 200 HUF
Joannes Secundus: Csókok könyve. Ford.: Rexa Dezső. Bp., 1909., (Kassa, Felsőmagyarországi Napilap-ny.), 1 t. + 74 p. Kiadói papírkötésben, kiadói sérült, foltos papír védőborítóban, a lapok előtt hártyapapírral. "E könyvből 1-25 sorszámmal jelzett amateur példány és 26-300 sorszámmal jelzett díszpéldány készült. A jelen példány sorszáma: 187."