1 600 HUF
Ruffy Péter: Csavargások. Riportok. Bp., 1963, Szépirodalmi. Ruffy Péter (1914-1993) Pulitzer-emlékdíjas (1991) erdélyi magyar újságíró, író által dedikált 1963 karácsonyán! Kiadói vászonkötés, kiadói sérült és hiányos papírborítóval..