2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Szabó László: Jókai élete és művei. Bp., 1904, Rákosi Jenő, 1 t.+367 p. Fekete-fehér szövegközti képanyaggal. A borítón: 'A Kolozsvári egyetemi Diákasztal és Diákotthon Könyvkiadó és Könyvterjesztő Vállalata.' Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott felső lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.