2 400 HUF
Veres Péter: Szocializmus, nacionalizmus. Bp., 1939, Mefhosz,(Kir. M. Egyetemi-ny.), 250 p. Első kiadás. Kiadó kopott aranyozott egészvászon-kötés. A szerző, Veres Péter (1897-1970) által dedikált példány.