Sára Péter - Pölöskei Ferencné: Ady Endre 1877-1919. Petőfi Irodalmi Múzeum kiadványai II. Bp., 1957, Magyar Helikon. Kiadói kartonált kötésben, kopásokkal.
Karinthy Frigyes: Utazás a koponyám körül. Bp., 1946, Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner). Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos és karcos borítóval de egyébként jó állapotban.
Arany János összes munkái. 8. kötet. Aristophanés vígjátékai. Fordította Arany János. II. kötet. Bp., 1885, Ráth Mór. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel, enyhén kopott gerinccel és borítóval..
Karinthy Frigyes: Utazás a koponyám körül. Bp., 1946, Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner). Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborító de egyébként jó állapotban.