Kálvin János: A római levél magyarázata. Református egyházi könyvtár XXVI. kötet. Fordította: Rábold Gusztáv. Bp., 1954, Magyar Református Egyház,(Baranyamegyei Szikra Nyomda, Pécs), Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
Királyleány legendája. Ime szerető atyámfiai, ez Margitnak, magyar király leányának gyönyörűséges élete. Árpádházi Szent Margit tisztelőinek a magyar leányifjúságának szeretettel ajánlják Bali Mária Ildefonsa és Kákonyi Mária Constantina iskolanővérek. Bp.,[1942], Korda Rt.,(Klösz György és Fia-ny.), 14 sztl. lev. 13 egészoldalas illusztrációval. Kiadói kopott papírkötés, zsinórfűzött, antikizált...
De Heer J.: Armageddon. A népek végpusztulásának színtere. Szabadi Elemér fordítása. Bp, 1936, Sylvester. Kiadói papírkötés, foltos, részben felvágatlan lapokkal.
Martina Degl'Innocenti, Stella Marinone: Biblia - Történetek és képek. H.n., 2011, Grafo. 608p. 273 reprodukciójával, többek közt Leonardo da Vinci, Albrecht Dürer, Caravaggio és mások műalkotásaival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
S. Lackovits Emőke (szerk.): Népi vallásosság a Kárpát-medencében I. Veszprém, 1991., VEAB Néprajzi Munkabizottsága és a Caritas Transsylvania. Kiadói papírkötésben.
William Ferenc Mihály: Máriának, Jézus Anyjának élete. Ford.: Kóta Zoltán. Márton Lajos festőművész fejléceivel. Bp., 1944, Fordítói kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés. A fordító által dedikált.
Zoványi Ernő: A reformáció Magyarországon 1565-ig. Bp., én., Genius. Kiadói papírkötés, a borító szakadt, a gerincen kis hiánnyal, de belül jó állapotban, felvágatlan lapokkal.
Die Heilige Katharina Labouré. Botin der Wundertätigen Medaille. Lyon, 1947, M. Lescuyer & Fils. Fekete-fehér fotókkal. Német nyelven. Kiadói papírkötés.