A Magyar Pszichológiai Társaság IV. tudományos jubileumi nagygyűlése. Bp., 1975, Magyar Pszichológiai Társaság. Kiadói papír kötésben, sérült gerinccel. + 1983-1987 Magyar Pszichiátriai Társaság pszichoterápiás szekciójának 14 db füzete + Bagdy Emőke, Forgács Péter, Pál Mária (szerk.): Mérei Ferenc (1909-1986). Emlékkönyv születésének 80. évfordulója alkalmából. Bp., 1989, k.n. Számozott példány (...
Kiss Mária (szerk.): Folklór és tradíció VII. A tradicionális műveltség továbbélése az V. Magyar-Jugoszláv folklórkonferencia előadásai. Bp., 1994., MTA Néprajzi Kutatóintézet. Kiadói papírkötésben. Kríza Ildikó, Erdész Sándor (szerk.): Folklór ás tradíció III. Irányzatok a kortársi folklorisztikában. Bp., 1987., MTA Néprajzi Kutató Csoport. Kiadói papírkötésben.
Vegyes könyv tétel : 3db: Műveltség és hagyomány 1. A Kossuth Lajos Tudományegyetem néprajzi tanszékének évkönyve XIX. Szerk.: Ujváry Zoltán. Debrecen, 1979, Kossuth Lajos Tudományegyetem. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott állapotban.; Műveltség és hagyomány 2. A Kossuth Lajos Tudományegyetem néprajzi tanszékének évkönyve XX. Szerk.: Ujváry Zoltán. Debrecen, 1981, Kossut...
Fazekas Csaba (szerk.): Társadalomtörténeti tanulmányok. Studia Miskolcinensia 2. Miskolc, 1996., Bíbor Kiadó. Kiadói papírkötésben. Megjelent 250 példányban. Források és történetírás. Studia Miskolcinensia 4. Válogatás a Miskolci Egyetem BTK által 1999. október 14-16. között rendezett történettudományi konferencia előadásaiból. Miskolc, 2003. Kiadói papírkötésben.