15587.
387. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 600 HUF
Herzum János (szerk.): A Magyar Országos Lawn-Tennis Szövetség alapszabálya és sportszabályai. H.n., 1939, k.n. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.