400 HUF
1,04 EUR, 1,14 USD
3 db mérnöki könyv és nyomtatvány: Ötszámjegyü szorszámi és szögmértani táblák. Összeállította: Lutter Nándor. 14. kiadás.Bp., 1892. Franklin, 142p. Korabeli félvászon-kötésben, sérült gerinccel, sérült kötéssel, ragasztott lapokkal. + 1924 A mérnökök országos földmérő és parcellázó szövetkezetének alapszabályai 20p. + Dr. Horváth Kálmán, Simon Károly: Négyjegyű logaritmustábla a gimnáziumok és líceumok számára. Bp., 1940, Szent István-Társulat. Negyedik kiadás. Kopott vászon kötés. Néhány nagyon kevés lapon tollas bejegyzéssel és ceruzás aláhúzással.