Bárány Nándor: Optikai műszerek elmélete, és gyakorlata I. Bp., 1953, Országos Magyar Természettudományi Múzeum, XVI+723 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. Megjelent 1000 példányban.
Dr Gara Miklós: Nyomdaipari enciklopédia. Budapest 1979. Műszaki Könyvkiadó. Sok színes képpel illusztrálva. Egészvászon-kötés, nylon-védőborítóval. Szép állapotban.
3 db mérnöki német nyelvű könyv: Deutscher Kalender für Elektrotechniker, 1923,652 p + W.E. Schulze. Kleine Baustatik. Leipzig, 1952, Teubner. + Hütte." Des Ingenieurs Taschnebuch II. köt. Szerk.: "Hütte." Berlin, 1908, Wilhelm Ernst&Sohn. 20. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval. Mindegyik könyv intézményi bélyegzővel és/vagy tulajdonosi névbejegyzéssel.
Möller Károly: A mai technika. Képek a műszaki alkotómunkáról. Bp.,(1940),Kir. M. Egyetemi Nyomda. Második, bővített kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
Vegyes könyvtétel, 2 db. Gárdonyi Jenő: Villamos gépek kezelése. Bp, 1947, a Szent István Társulat kiadása. Papírkötésben, megviselt, szakadt, foltos állapotban, leszakadt gerinccel. + Vigh Bertalan: Erősáramú villamos szerelés. Bp, 1943, a Szent István Társulat kiadása. Második kiadás. Papírkötésben, megviselt, szakadt, foltos állapotban, leszakadt gerinccel.
Göngy ékszerek.Egyedit- saját kezűleg. Ford., Szerk.: Mohácsi Anikó. Bp., 2007, Vince. Kiadói papír védőborító. Gerincén egy szakadás de egyébként jó állapotban.