15016.
387. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
15
Baktay Ervin: A világ tetején I-II. kötet. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Harmadik kiadás. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrált.