15025.
387. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Csatkai Endre és mások: Sopron környéke műemlékei. Bp., 1956, Akadémiai Kiadó. Magyarország műemléki topográfiája II. kötet. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.