15167.
387. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Dr. Pénzes Antal-Csizy Ferenc: Budapest élővilága. Bp., 1956., Társadalom és Természettudományi Ismeretterjesztő Társulat. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.