15001.
387. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
Dr. Szabó Dezső (szerk.): Budapest közlekedése. Bp., 1967. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.