15080.
387. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
Koroknay Gyula: Nyíregyháza művészettörténeti emlékei. Nyíregyházi Kiskönyvtár 6. sz. Nyíregyháza, 1971, Szabolcs Megyei Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. A szerző, Koroknay Gyula (1918-2003) művészettörténész által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált példány.