https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 223
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2280857
15181
387
0
5000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Vajkai Aurél: Szentgál. Egy bakonyi falu folklórja. Bp, 1987, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Egészvászon-kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2280843
15182
387
0
4800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Petercsák Tivadar: Filkeháza évszázadai és hagyományai. Filkeháza, 2001, a Filkeháza Község Önkormányzatának kiadása. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
2281762
15183
387
0
3600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Takács László-Kovács Zsolt: Bodrogkisfalud története. Bodrogkisfalud, 2000.,Bodrogkisfalud Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés.
Starting price:
3 600 HUF
2299902
15184
387
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Seresné Szegőfi Anna: Adalékok Miskolc város közlekedésének történetéhez. Miskolc, 1988, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2300680
15185
387
0
2800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Tanulmányok a Bükkalja néprajzából.néprajzi tájkonferenciák Heves megyében 8. Szerk.: Cs. Schwalm Edit. Eger, 1992, Egri Dobó István Vármúzeum kiadása. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
2300754
15186
387
0
5000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Sugár István: Borsodi oklevelek a Heves Megyei Levéltárban. 1245-1521. Miskolc, 1980, Herman Ottó Múzeum. Papírkötésben, kissé koszos, foltos állapotban.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2300441
15187
387
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
A Miskolci Református Gimnázium Emlék Könyve. (kézirat gyanánt). 1560-1948-1980. Miskolc, én., kn. Papírkötésben, szakadozott, kopott papír védőborítóval. Kissé megviselt állapotban. Tulajdonosi névbejegyzéssel.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2301349
15188
387
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Cseke László: Észak-Magyarország gyógyfürdői és fürdői. Bp, 1982, Panoráma.Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kartonált papírkötés, kopottas állapotban.
The item is not available
2299302
15189
387
0
3000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Baitz Péter: Székesfehérvár. Négy évszázad városképei. Fejér Megyei Múzeumegyesület Kiadványai, 7. szám. Szerk.: Hatházi Lázló. Székesfehérvár, 1996, a Fejér Megyei Múzeumegyesület kiadása. 22 p + 44 t. Papír, kissé foltos és szakadt védőborítékban. Megjelent 2000 példányban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2317679
15190
387
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Horváth Lajos: Pest megye városi, községi és megyei pecsétjei 1381-1876. H.n., 1982, Pest megyei Levéltár. Kiadói papír kötésben.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2202212
15500
387
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Szabóky Zsolt-Száraz György: Budapest. Bp., é.n. Corvina. Színes fotókkal. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben.
The item is not available
2200564
15503
387
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Féja Géza: Viharsarok. Az Alsó Tiszavidék földje és népe. Második kiadás. Szerk.: Sárközi György. Bp., Atheneum. Vászonkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment