Hódmezővásárhely története I. kötet. Szerk.: Nagy István, Szigeti János. Hódmezővásárhely, 1984, Hódmezővásárhely Városi Tanács,(Zrínyi-Athenaeum.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón szakadással.
Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy 12 szövegképpel. Budapest, 1889, Pesti Könyvnyomda. Reprint kiadás! + Orbán Balázs eszméi kísérőtanulmány. Kiadói egészvászon kötésben, fedő borító szakadt, egyébként szép állapotban.
J. Dankó Katalin- Patay Pál: Régészeti leletek a Sárospataki Református Kollégium tudományos gyűjteményében. Borsod-Abaúj-Zemplén megye régészeti emlékei 2. Mickolc, 2000, Herman Ottó Múzeum. Papírkötésben, szép állapotban.
Keresztury Dezső: Híres magyar könyvtárak. Bp., 1982, RTV-Minverva. Gyarmathy László fényképeivel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, sarkai kopottas de egyébként jó állapotban.
5 db Kalotaszeggel kapcsolatos könyv tétel: Buzás Pál: Kalotaszegi Irodalmi Brevárium. Kolozsvár-Sztána, 2008, Művelődés-Szentimrei Alapítvány. + Kovács Kuruc János - Szalai Erzsébet Ildikó (szerk.): Kalotaszegi krónikácskák. Kolozsvár-Sztána, 2016, Művelődés-Szentimrei Alapítvány. + Herepei János: A kalotaszegi templomok, cintermek és temetők régi sírkövei. + Vincze Szabolcs: Kalotaszegi végeken...
John Freeman and Sue Sharpe: This Beautiful City London. London, 1992, Bison Group. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.