Méri István: A klastrompusztai legendák nyomában. Megszólalnak az évszázados romok. Dorog,[1961],"József Attila" Művelődési Ház, 27 p. Kiadói papírkötés, térkép nélkül. Megjelent 1000 példányban.
Rácz Imre: Adács. A római katolikus templom, a plébánia és a népoktatás története. Miskolc, 1998, a Borod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
Vegyes könyvtétel: 2 db : Gyárfás Ágnes: Miskolc a századfordulón. Borsod-Miskolci füzetek irodalomtörténet 10. Miskolc, 1974, Miskolc Városi Könyvtár kiadása. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.;Miskolc 19-19. századi történetének ajánlott irodalma. Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei levéltári füzetek 37. Összeáll.: Faragó Tamás. Miskolc, 1999, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés...
Csukly László: Babits Mihály és Esztergom. Komárom megyei honismereti kiskönyvtár. 2. változatlan utánnyomás. Tatabánya, én., József Attila Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Zoltán József: Népi szórakozások a reformkori Pest-Budán. (Az 1959-ben készült tanulmány első kiadása.) Gaal György A tudós palótz avagy Furkáts Tamásnak Mónosbélbe lakó sógor-urához irtt levelei. (Az 1803-1804-ben megjelent mű hasonmás kiadása) Budapest, 1975, készült a FSZEK Budapest Gyűjteményének gondozásában, 1000 példányban. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas álla...
Baranya: Emlékszám az 1848-49-es forradalom és szabadságharc tiszteletére (1998-1999. XI-XII. évfolyam). Pécs, 1999, Baranya Megyei Levéltár. Kiadói papírkötésben. Megjelent 500 példányban.