Books: Travelling, Local History Number of items: 223
2316144
15096
387
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Borsod megye néprajzi irodalma III. 1968-1978. A miskolci Hermann Ottó Múzeum Néprajzi Kiadványai IX. Összeáll.: Fügedi Márta és Viga Gyula. Szerk.: Bodó Sándor. Miskolc, 1979, a miskolci Herman Ottó Múzeum kiadása. Papírkötésbe. Megjelent 1000 példányban.
1 000 HUF
2316156
15097
387
Other collectibles
Hőgye István: Kazinczy Ferenc és családjára vonatkozó iratok, dokumentumok Zemplén vármegye levéltárában. Sátoraljaújhely, 1990, Kazinczy Ferenc Társaság-Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2315686
15098
387
900
Other collectibles
Sebestyén Ádám: A bukovinai andrásfalvi székelyek élete és története Madéfalvától napjainkig. Szekszárd, 1972, Tolna megyei Tanács VB. Művelődésügyi Osztálya. Egészvászon-kötés. Foltos, a gerincen ceruza nyomok. 2316467
15099
387
Other collectibles
The Decline and Rise of Budapest. Bp., 1946, Dr. Móricz Miklós Printing Office. Kiadói papírkötés, széteső állapotban.
2 800 HUF
2323333
15100
387
Other collectibles
Molnár Gábor: Horgászom az Amazonason. Bp., 1968, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1 200 HUF
2323449
15101
387
Other collectibles
2 db füzet - Eszláry Éva: Tabán és Víziváros. Bp., 1956, Terv Nyomda + Szilágyi János: Aquincum. Bp., 1956, Terv. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2323301
15102
387
Other collectibles
Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Kolozsvár, 1929, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2322578
15103
387
Other collectibles
Szentendre története írásos emlékekben. A kötet anyagát írta, a dokumentumokat válogatta Dóka Klára. Pest Megyei Múzeum XIII. Szentendre,1981, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés. Megjelent 2500 példányban.
1 000 HUF
2318825
15104
387
Other collectibles
Vörös Márton: Pécs. Bp., 1941, Officina. Kiadói kartonált kötés, gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban.
2 000 HUF
2322607
15105
387
Other collectibles
Csorba Zoltán: Miskolc és Borsod az Irodalomban. Miskolc, 1942, Szerzői,(Fekete Pál és Társai-ny.), 160 p.+ 6 t. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval, a borító egyik sarkán kis sérüléssel, javított gerinccel.
2 800 HUF
2323555
15106
387
Other collectibles
Kukucskálóablakok. Anno sorozat. Bp.,én.,Tandem Grafikai Stúdió. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2321004
15107
387
Other collectibles
Pécsi útmutató . Szerk.: Dr.Török Gyula. Pécs,1943, (Dunántúl-ny.).Kihajtható Pécs térképpel. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035