19193. 387. Closed Online auction Jewellery
20 000 HUF
0 HUF
Ezüst (Ag) szűrő, jelzett, nyél alsó felén monogrammal, kopásokkal, h: 20,5 cm, nettó: 97 g
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf