19203. 387. Closed Online auction Jewellery
280 000 HUF
0 HUF
XX. sz eleje: Paar János 12 személyes ezüst (Ag) evőeszköz (kanál, villa) készlet. 24 darabos. Mesterjegyes, jelzett szép állapotban. Nettó 1618 g, 21 cm, 22 cm / Silver cuttlery set for 12 person.
Photo of the item taken by : karap_norbert