Jewellery Number of items: 205
2306397
19193
387
Jewellery
Other collectibles
20 000 HUF
2318365
19194
387
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) töltőtoll, jelzett, eredeti tokjában, h: 14 cm, bruttó: 25,22 g
18 000 HUF
2319183
19195
387
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) nyelű kaviárlapát. Jelzett. 21 cm
3 000 HUF
2315226
19196
387
36000
Jewellery
Other collectibles
XIX. sz. ezüst (Ag) evőeszközök, benne egy antik bécsi ezüst kanál is 1860. Jelzett, mesterjegyesek, vegyes állapotban össz nettó 282 g
36 000 HUF
2319178
19197
387
Jewellery
Other collectibles
4 + 3 db ezüst nyelű kés. Jelzettek. 19 cm, 21 cm
7 000 HUF
2319158
19198
387
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag.) nyelű villa készlet, 6 személyes,jelzett.23,5 cm
8 000 HUF
2319152
19199
387
Jewellery
Other collectibles
V. Mayer's Sőhne ezüst (Ag.) nyelű 6 személyes süteményes villa és kés készlet, jelzett. egyik késnek csak a nyele van meg. 19 cm, 21 cm. Késnyél 12 g
9 000 HUF
2318642
19200
387
130000
Jewellery
Other collectibles
130 000 HUF
2319168
19201
387
30000
Jewellery
Other collectibles
30 000 HUF
2316676
19202
387
30000
Jewellery
Other collectibles
Ezüst (Ag) só-bors tartó, ezüst fedelekkel, metszett ólomkristály betéttel, jelzett (Bachruch A Succ), az üvegbetét karcos, 15,5x12,5x6 cm, fedők: d: 6 cm, üveg betétek: 7x6 cm, nettó súlya üvegbetétek nélkül: 208 gr.
30 000 HUF
2302186
19203
387
280000
Jewellery
Other collectibles
280 000 HUF
2266634
19204
387
440000
Jewellery
Other collectibles
Arany(Au) 18K fonott karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 30,7 g
440 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035