1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag és fül nélkül. Szign.: Tautenhayn T:3 több ph., karc Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, without ear and ribbon. Sign.: Tautenhayn C:F multiple edge errors, scratch NMK 133.
1915. "Koronás Ezüst Érdemkereszt" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalaggal, függesztőkarikán fémjellel és "V MAYERS SÖHNE IN WIEN" gyártói jelzéssel, eredeti adományozói tokban T:1-,2 kis zománchiba Hungary 1915. "Silver Cross of Merit with Crown" hallmarked Ag decoration with ribbon, with "V MAYERS SÖHNE IN WIEN" maker's mark on suspension ring, in original case C:AU,XF small enamel error NMK 222/223.
1916. "A Polgári Hadi Érdemkereszt III. osztálya" zománcozott, jelzett Ag kitüntetés, a hátlapon koszorún "BBA" jelzés (46x46mm) T:2 tű letört Hungary 1916. "War Cross for Civil Merit, IIIrd Class" enamelled, hallmarked Ag decoration, with "BBA" maker's mark on the reverse side of the wreath (46x46mm) C:XF needle missing NMK 290.
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "1914 - 1916" Magyar címeres, a Központi hatalmak címereit ábrázoló patrióta, részben zománcozott Br jelvény (23x29mm) T:2 tűhiány
1929. "Magyar Háborús Emlékérem" ezüstözött Br kitüntetés modern mellszalaggal, fémjel a peremen T:2 kis karc Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal" silver plated Br decoration with modern ribbon, hallmark on the edge C:XF small scratch NMK 419.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN L. T:2 oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF oxidation NMK 428.
1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2 kis patina Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF small patina NMK 429.