9 000 HUF
15
1915. "Koronás Ezüst Érdemkereszt" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalaggal, függesztőkarikán fémjellel és "V MAYERS SÖHNE IN WIEN" gyártói jelzéssel, eredeti adományozói tokban T:1-,2 kis zománchiba Hungary 1915. "Silver Cross of Merit with Crown" hallmarked Ag decoration with ribbon, with "V MAYERS SÖHNE IN WIEN" maker's mark on suspension ring, in original case C:AU,XF small enamel error NMK 222/223.