Amerikai Egyesült Államok ~1972. "Harry S. Truman" jelzett Ag emlékérem (24,95g/0.925/39mm) T:1- (PP)
USA ~1972. "Harry S. Truman" Ag commemorative medallion with hallmark (24,95g/0.925/39mm) C:AU (PP)
Amerikai Egyesült Államok 1974. "Amerikai Forradalom Bicentenárium - John Adams / Első Kontinentális Kongresszus" Br emlékérem eredeti, sérült plasztiktokban (37,5mm) T:1
USA 1974. "American Revolution Bicentennial - John Adams / First Continental Congress" Br commemorative medal in damaged original plastic case (37,5mm) C:UNC
Amerikai Egyesült Államok DN "Johny Cash" peremen jelzett Ag emlékérem (31,19g/0.999/39mm) T:1- (PP)
USA ND "Johny Cash" Ag commemorative medallion with hallmark on the edge (31,19g/0.999/39mm) C:AU (PP)
Ausztria DN "Schubert-Plakette Steyer-Liedertafel - Für hervorragende Verdienste im Reiche d. Töne" egyoldalas, öntött Br plakett, hátlap alapján korábban márvány/fa talapzaton volt (44x59mm) T:1-
Csehszlovákia 1978. "František Josef Gerstner / 150 éves a lóvasút České Budějovice és Linz között 1828-1978" Br emlékérem (60mm) T:1-
Czechoslovakia 1978. "František Josef Gerstner / 150 let koněspřežní železniče České Budějovice Linec 1828-1978" Br medallion (60mm) C:AU
Franciaország 1900. "Francia Köztársaság / Parlamentközi konferencia" peremén jelzett Ag díjérem. Szign.: Daniel Dupuis (64,77g/51mm) T:2 France 1900. "Republique Francaise / Conference Interparlamentaire de 1900 Pax Paris (Interparliamentary Conference)" Ag commemorative medallion, hallmarked on the edge. Sign.: Daniel Dupuis (64,77g/51mm) C:XF
Horvátország 1932. "Zágrábi Kereskedelmi, Kézműves és Ipari Kamara" egyoldalas Br plakett, "BRIESBACH KRAUS ZAGREB" gyártói jelzéssel. Szign.: IK (73x73mm) T:1-,2
Croatia 1932. "Komora Za Trgovinu Obrt i Industriju v Zagreb" one-sided Br plaque with "BRIESBACH KRAUS ZAGREB (Chamber of Trade, Crafts and Industry in Zagreb)" maker's mark. Sign.: IK (73x73mm) C:AU,XF
Izrael 1967. "Jeruzsálem felszabadítása / Moshe Dayan - Yitzhak Rabin" jelzett Ag emlékérem, peremen sorszám "228", tanúsítvánnyal, műanyag tokban (30,51g/0.999/35mm) T:1
Israel 1967. "Liberation of Jerusalem / Moshe Dayan - Yithzak Rabin" hallmarked Ag commemorative medallion, with "228" serial number on edge, in plastic case (30,51g/0.999/35mm) C:UNC
Izrael 1967. "Jeruzsálem felszabadítása / Moshe Dayan - Yitzhak Rabin" jelzett Ag emlékérem, peremen sorszám "04", tanúsítvánnyal, műanyag tokban (30,10g/0.999/35mm) T:1
Israel 1967. "Liberation of Jerusalem / Moshe Dayan - Yithzak Rabin" hallmarked Ag commemorative medallion, with "04" serial number on edge, in plastic case (30,10g/0.999/35mm) C:UNC
Izrael 1967. "Jeruzsálem a béke városa / Jeruzsálem felszabadítása 1967. június 7." kétoldalas, Br emlékérem, peremen sorszám "454", múanyag dísztokban (59mm) T:1 Israel 1967. "Jerusaelm City of Peace / Liberation of Jerusalem 7. VI. 1967." double-sided Br commemorative medallion, with serial number "454" on edge, in plastic case (59mm) C:UNC