10307.
387. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 000 HUF
1875-ös egészvászon borító, néhány grafikával: 1 db akvarell, 1 db kutya fej rajz, 1 db csendélet ceruzarajz, 20. sz eleje