10343.
387. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
8 000 HUF
Czóbel jelzéssel: Virágzás (kétoldalas mű, hátoldalán vízparti részlet). Olaj, farost. Sarkaiban és hátoldala sérült. 47,5x50,5 cm