10305.
387. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
50 000 HUF
Olvashatatlan (... Dénes ?) jelzéssel, XIX. sz. festő munkája: Késő biedermeier férfi portré, 1856. Olaj, vászon, kisebb felületi sérülésekkel. Dekoratív fa keretben, 58×45 cm.