10491.
387. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 600 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Gyermekfej. Budapest, 1973/4/16. Papír, akvarell, üvegezett fa keretben, 45,5x34,5 cm