10012. 387. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
15
0 HUF
Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Szűz Mária. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, hátoldalon ceruzavázlattal, 9,5×12 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras