10051. 387. Closed Online auction Paintings and graphics
1 200 HUF
0 HUF
Csorba Simon László (1943-): Portrék, 2 db mű. Vegyes technika, papír, jelzett és datált (1996). Egyik lap széle kissé sérült. 29,5x20,5 cm
Photo of the item taken by : ra