9 000 HUF
David Tzur, szül. Peter Stein, Budapest (1930-2019): A vers szelleme, 1975. Litográfia, tus, papír. Jelzett. Művészpéldány A.P jelzéssel, számozott: 5/150. A mű bal alsó felében egy kézzel írt vers is szerepel: "Elrepült percek évekké gördült vihara elragadta védőernyőink (...)". Üvegezett, kissé kopott fa keretben. Kb. 40x28 cm. Az izraeli, magyar származású grafikus munkái rendkívül ritkán tűnnek fel a hazai műkereskedelemben!