160 000 HUF
Deim Pál (1932-2016): Egy rendszerben. Akril, vásznazott lemez, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 30×40 cm. / Pál Deim (1932-2016): In one system. Acrylic on board with canvas, signed. With autograph lines on the reverse Framed. 30x40 cm