10071. 387. Closed Online auction Paintings and graphics
11 000 HUF
0 HUF
Dér Adrienn (1992-): Anorexia I. Olaj, vászon, hátoldalán jelzett, keret nélkül, 50,5x50,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf