10117. 387. Closed Online auction Paintings and graphics
14 000 HUF
0 HUF
Hatvani Perlusz Gyula (1896-1944): Távolban a hegyek (Erdély?). Pasztell, papír, jelzett és datált (Hatvani Perlusz Gy 1938), üvegezett fa keretben, 31×40,5 cm
Photo of the item taken by : scanner