10121. 387. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Imre István (1918-1983): Játszó fiúk. Rézkarc, papír, jelzett, lap alja enyhén foltos, üvegezett fa keretben, 38x29 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit