80 000 HUF
Kazinczy János Antal (1914-2008): Színes csendélet, 1957. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 80×60 cm. Kazinczy 1957-ben külföldre emigrált, ezért a művei rendkívül ritkák Magyarországon!