10139. 387. Closed Online auction Paintings and graphics
18 000 HUF
0 HUF
Kolosváry Bálint (1928-): Smaragd hold, 1994. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán a festőművész címkéjén feliratozott. Üvegezett keretben. 12,5x25 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras