10159. 387. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Makó Judit (1954-): Szívem dobogva ver .... Rézkarc, akvarell, merített papír, jelzett, számozott (17/20), 30×39 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras