9 000 HUF
Müller Rita (1974-): Tektónika. Textilfonal, karton. Jelzett a hátoldalán. Fa keretben. 19x19 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 23. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.