1 800 HUF
Németh András (1941-): Tükröződés, 1982. Színes linómetszet, papír, jelzett. Lap alján Művészeti Alap bélyegzőjével, mely szerint sokszorosításra elfogadva. Lap jobb felső sarka sérült és hiányos, 33×21,5 cm