19 000 HUF
49,22 EUR, 54,29 USD
SütÅ‘ Petre Rozália (1952-) : Felosztott föld (Felparcellázott föld). Vegyes technika, farost, jelzett. 70×60 cm. Fa keretben. Hátoldalán autográf felirattal. KiállÃtva: Házat-Hazát AlapÃtvány Jótékonysági kiállÃtás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát AlapÃtvány Jótékonysági kiállÃtás és vásár, 1997, katalógus 31. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát AlapÃtvány otthonteremtési programjának támogatására.